Poniedziałek, 16 września 2019

Czy zastanawiasz się czasami, o czym myśli pies? Co kryje się za jego słodkimi oczętami? Dlaczego chce być najlepszym przyjacielem człowieka?

Czwartego września ukazała się najnowsza książka W. Bruce’a Camerona – autora pięknych i niezwykle wzruszających psich historii. Był sobie pies 2 to kontynuacja losów Bailey’a, oddanego i zabawnego psiaka, którego świat pokochał dzięki słynnej powieści i filmowi „Był sobie pies”. Wesoły Bailey powraca z nowymi pomerdanymi przygodami dla całej rodziny! Dla wielbicieli filmów familijnych również mamy dobrą wiadomość – od czwartego października „Był sobie pies 2” będzie można obejrzeć w kinach. Gotowi na przygodę pełną śmiechu i wzruszeń?

Kiedy Bailey był szczeniakiem, nie spodziewał się, że będzie miał w życiu misję. Ethan był jego ulubionym człowiekiem, najlepszym przyjacielem. Odważny psiak wielokrotnie powracał, aby pomagać ludziom i odnaleźć drogę do swojego pana. Miał różne imiona: Bailey, Toby, Ellie, Koleżka… Gdy wydaje mu się, że spełnił już swoje zadanie i wie o ludziach wszystko, okazuje się, że jest jeszcze ktoś, kto potrzebuje jego pomocy.

Mała CJ, wnuczka Ethana, razem z mamą przeprowadza się do dużego miasta. Ta dziewczynka potrafi pakować się w kłopoty! Psiak wie, że musi jej pilnować i strzec. Zrobi wszystko, aby pomóc ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość i zrealizować jej marzenia. Czasami będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić jako inny psi przyjaciel. W końcu życie jest na tyle pomerdane, że warto trzymać się razem!

Czwartego października, miesiąc po premierze książki, „Był sobie pies 2” w reżyserii Gaila Mancuso trafi również na duży ekran. W polskiej wersji językowej głównemu czworonożnemu bohaterowi głosu udzieli aktor Marcin Dorociński. Ta zabawna i pełna wzruszeń opowieść chwyci zachwyci nie tylko miłośników zwierząt, ale także fanów ciepłych obyczajowych historii, które pokazują niezwykłą siłę przyjaźni.

Zamów >>TUTAJ

Autor: W. Bruce Cameron

Tłumaczenie: Edyta Świerczyńska

Tytuł oryginalny: A Dog’s Journey

Liczba stron: 408

Cena: 39,90 zł z VAT

Wydawnictwo Kobiece

ISBN: 978-83-66338-74-6

Oprawa: miękka

 

Źródło: Illuminatio