Wtorek, 8 czerwca 2004
Podatek od książek Co autorskie państwu Na zapytanie PIK z dnia 6 kwietnia 2004 roku dotyczące egzemplarzy autorskich przekazywanych przez wydawnictwa autorom książek odpowiedziała Maria Kalinowska p.o. zastępcy dyrektora departamentu w Ministerstwie Finansów. Pismo to jest opublikowane na stronach www PIK i jest kolejnym argumentem za tezą "Im więcej wiem - tym mniej wiem". Niemniej autorka odpowiedzi jednoznacznie stwierdza, że autorzy są zobowiązani odprowadzić podatek. Maria Kalinowska pisze m.in.: "opodatkowaniu podatkiem dochodowym podlegają wszelkie …
Wyświetlono 25% materiału - 74 słów. Całość materiału zawiera 296 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki