środa, 11 września 2019
"Być jak mnich", wydawnictwo CeDeWu
BYĆ JAK MNICH, zabiera czytelnika w podróż do odległego klasztoru położonego w północnej części stanu Nowy Jork, gdzie Jesse Itzler – człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu dłużej niż minutę – uczy się życia bez Internetu, egzystowania w sytuacjach niekomfortowych i doceniania chwili obecnej. Zabawna, pełna szybkiej akcji i praktycznych porad książka BYĆ JAK MNICH jest dla tych, którzy dążą do mniej stresującego i bardziej ekscytującego życia.
Jesse jest jak żywa wersja gościa z reklamy piwa Dos Equis, jednego z najbardziej interesujących ludzi na świecie. Dokonał w swoim życiu tak wielu różnych rzeczy, a teraz zrobił coś nowego. Zawsze starając się budować swój życiowy życiorys, w BYĆ JAK MNICH dodaje do niego kolejne doświadczenie, dzięki któremu rozwija się jako mąż, ojciec, przedsiębiorca i człowiek. Książka ta jest pełna mocnych lekcji życiowych dla każdego, kto jest ukierunkowany na cel i poszukuje swojego WIELKIEGO DLACZEGO?
– LEWIS HOWES, autor bestselleru i gospodarz programu The School of Greatness
W czasie, kiedy stres i wypalenie osiągnęły rozmiary globalnej epidemii, Jesse Itzler przybywa z odsieczą, żeby przypomnieć nam, jak ważne jest bycie obecnym i ukierunkowanym na cel oraz bycie w zgodzie ze sobą w kwestiach tego, co jest dla nas najważniejsze. Z dozą mądrości i humoru, nie tylko zabiera czytelnika w podróż do wnętrza klasztoru, ale również do wnętrza samego siebie w poszukiwaniu życia, w którym panuje więcej spokoju, więcej obecności, więcej cierpliwości i więcej wdzięczności.
– ARIANNA HUFFINGTON
Polecamy również:
„Być jak SEAL – Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem” Jesse Itzler, ISBN 978-83-8102-063-3
„Być jak mnich – Mój niesamowity pobyt w klasztorze. Czego się nauczyłem o szczęściu, wdzięczności i skupieniu dzięki wyłączeniu telefonu”
Tytuł oryginalny: Living with the Monks. What Turning off my Phone Taught me about Happiness, Gratitude, and Focus
Autor: Jesse Itzler
Rok wydania: 2018
Oprawa: Miękka
Format: 145×210
Stron: 280
ISBN: 978-83-8102-171-5
Cena: 49,00zł
Wydawnictwo CeDeWu
 

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CeDeWupl/

Zapraszamy do księgarni stacjonarnej Wydawnictwa CeDeWu znajdującej się przy ulicy Żurawiej 47 w Warszawie!