Wtorek, 9 lutego 2021
Pandemia pustoszy jedne z ważniejszych handlowych ulic Warszawy - Chmielną i Nowy Świat. Stołeczny ratusz zapewnia, że przygotowuje właśnie doraźny plan na szybkie ożywienie tych miejsc po pandemii. Jak przekazała "Gazecie Wyborczej" Aldona Machnowska-Góra, wiceprezydentka Warszawy, w urzędzie miasta działa już w tej sprawie specjalny zespół. Plan ma być gotowy za kilka tygodni, na wiosnę, kiedy spodziewane jest odmrożenie branży gastronomicznej. "Mam świadomość, że musimy reagować szybko i radykalnie, musimy pomóc przedsiębiorcom przetrwać. W lokalach miejskich obniżamy czynsze nawet o 90 proc. do końca trwania pandemii. Rozmawiamy z Zakładem …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 357 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się