środa, 1 stycznia 2003
Pod Arkadami we Wrocławiu Księgarnia "Pod Arkadami" we Wrocławiu jest położona w ciągu arkad przy jednym z największych skrzyżowań w centrum miasta. Przemieszczają się tu masy ludzi - z Piłsudskiego, niedaleko której znajduje się Dworzec Główny do prowadzącej do Rynku ulicy Świdnickiej. Jedynym mankamentem tego położenia - mówi szefowa księgarni Bogusława Cichosz - jest całkowity brak w okolicy miejsca na parking dla klientów. Do grona wspólniczek, właścicieli księgarni - spółki jawnej należą też Janina Gołębiewska, Teresa Kozłowska i Bogusława Lech. Panie te przejęły księgarnię od Domu Książki w listopadzie 1990 roku, wykonały kapitalny remont (m.in. w jednej części obiektu wybudowały antresolę) i razem pracują, zatrudniając jeszcze siedem osób. Nie jest to bowiem księgarnia mała, na powierzchni 280 mkw. wystawionych jest stale około 10 000 tytułów, a w komputerowej bazie znajduje się ich ok. 70 000. MNIEJ PARAGONÓW Próbowaliśmy z szefową z marszu oszacować liczbę sprzedawanych rocznie woluminów. Okazało się, że o …
Wyświetlono 25% materiału - 151 słów. Całość materiału zawiera 604 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się