Piątek, 17 października 2008
„Elementarz stylu w typografii” 20 proc. taniej!
Pracownia edytorska d2d.pl, wydawca „Elementarza stylu w typografii” Roberta Bringhursta, z okazji drugiego wydania książki oraz trzeciej edycji studiów Edytorstwo i Rynek Książki przygotowała specjalną promocję dla absolwentów i tegorocznych studentów:  „Elementarz stylu w typografii” Roberta Bringhursta (II wydanie w zintegrowanej oprawie) w cenie 64 zł + 9 zł koszt przesyłki. „Elementarz stylu w typografii” Roberta Bringhursta to więcej niż podręcznik czy lektura obowiązkowa dla typografów DTP. Jest to z jednej strony zarys historii tej dziedziny sztuki i zwięzła encyklopedia typograficznych symboli, pojęć i tradycji, a z drugiej strony zajmujące kompendium wiadomości o stosowanych dawniej i dziś technologiach. Całość stanowi przemyślane i solidne podręczne źródło wiedzy dla każdego, kto ma do czynienia z pismem. Autorzy tekstów znajdą w niej wiele wskazówek. Recenzje i opinie o książce: http://www.d2d.pl/ Wszystkich zainteresowanych zakupem książki prosimy o kontakt z …
Wyświetlono 25% materiału - 135 słów. Całość materiału zawiera 542 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się