środa, 25 czerwca 2003
5 czerwca w Polsce gościł prof. Klaus Gerhard Saur, szef znanej niemieckiej oficyny K.G. Saur Verlag. Inicjatorami wizyty byli: ABE Marketing, oficjalny przedstawiciel wydawnictwa na Polskę, oraz Instytut Goethego. Jeszcze do 15 lipca w Instytucie Goethego można oglądać zorganizowaną przez ABE Marketing wystawę książek wydawnictwa K. G. Saur. Oficyna ta - funkcjonująca pod obecną nazwą od 1978 roku - została założona w 1948 roku w Monachium przez Karla-Otto Saura, ojca obecnego szefa wydawnictwa. Od początku firma specjalizowała się w tworzeniu bibliografii tematycznych. W 1987 roku oficyna została kupiona przez Reed International P.L.C., a od końca 2000 roku należy do grupy Gale, stanowiącej część Thomson Corporation. Marka K.G. Saur jest znana na całym świecie przez bibliotekarzy oraz środowiska naukowe, jest bowiem wiodącym wydawcą publikacji referencyjnych zawierających dane biograficzne i bibliograficzne. W ofercie oficyny znajduje się obecnie ok. 2200 tytułów utrwalonych w formie …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 564 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się