Poniedziałek, 21 stycznia 2008
Szorstka przyjaźń J.K. Rowling i wydawnictwa Bloomsbury
Już za kilka dni, w nocy z 25 na 26 stycznia na księgarskie półki trafi polskie tłumaczenie ostatniego tomu cyklu J.K. Rowling o Harrym Potterze. Od dawna wiadomo było, że cykl będzie składał się z siedmiu części, jednak fani Harry’ego na całym świecie żyją ciągle nadzieją – czy to na pewno ostatni raz? Tymczasem dziennik „Polska” informuje o kulisach negocjacji kontraktu pisarki z jej macierzystym wydawnictwem Bloomsbury. W artykule pt. „Wojna o Harry’ego Pottera” opublikowanym w dzisiejszym czytamy: „Spieniężenie szkicu w wydawnictwie można uznać za zbrojną prowokację, bo właśnie wtedy między pisarką i edytorami zaczęła się największa rzeź współczesnej literatury. Do boju …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 407 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się