środa, 13 listopada 2002
Krajowe Targi Książki 13 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie każdy zobaczy na ile taki termin Krajowych Targów Książki był przekonywający. Do końca będzie to bowiem zagadka - uda się Ars Polonie, czy nie. Z jednej strony organizator zabiega o to, aby impreza "wypaliła", z drugiej strony nie ma miesiąca bez kontroświadczenia. Ostatnie drukujemy obok. Jest ono wyraźnym dowodem, że istnieje duża grupa silnych wydawnictw zdecydowanie przeciwnych - czego lepiej nie można było chyba pokazać - imprezie tuż przed gwiazdką. Wrzesień i październik należały do księgarzy. Ostatecznie i oficjalnie księgarze nie protestują, ale też patrzą na tę imprezę bez entuzjazmu, którym próbował ich zarazić Janusz Fogler. Ich powszechny udział w imprezie jest mało prawdopodobny. Ogólnie w branży niewiele jest wiary, że media zrobią szum wokół targów w grudniu tak duży, że książka zajmie należne jej miejsce najlepszego prezentu pod choinkę, że skorzysta na tym cały rynek. Janusz Fogler w dniu ukazania się komunikatu mówił o blisko 40 wydawnictwach zdecydowanych na uczestnictwo w grudniowej imprezie. Ich listy nie chciał podawać, twierdząc, że taka przepychanka jest bezcelowa. Do komunikatu - jak stwierdził - …
Wyświetlono 25% materiału - 183 słów. Całość materiału zawiera 733 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się