Wtorek, 19 marca 2013
Targi Academia poszerzą ofertę Warszawskich Targów Książki
Tegoroczne Targi Książki Akademickiej i Naukowej Academia odbędą się równolegle z Warszawskimi Targami Książki na Stadionie Narodowym od 16 do 19 maja. Będzie to już siódma edycja tej imprezy. Poprzednio – od 1994 roku – w Warszawie odbywały się Targi Atena. Organizatorami Targów Academia są: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego i Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz firma Murator Expo.  – Jesteśmy przekonani, że idea organizacji Academii z Warszawskimi Targami Książki wzbogaci obie imprezy – czytamy w informacji otrzymanej od organizatorów. Warszawskie Targi Książki prezentują bardzo zróżnicowaną ofertę wydawniczą i przyciągają ogromną publiczność – zarówno osoby profesjonalnie związane z rynkiem książki, w tym wielu bibliotekarzy i księgarzy, jak i po prostu jej miłośników. W maju tradycyjnie już wiele uwagi poświęca się książce. Chcemy by swoje ważne miejsce w tej przestrzeni znalazła książka naukowa i akademicka. Liczymy przy tym na wzmocnienie pozycji Academii, zarówno jako marki tworzonej przez oficyny największych warszawskich uczelni, jak i miejsca, w którym będziemy rozmawiać o zmianach zachodzących na rynku książki naukowej i akademickiej. Targi Academia będą miały na Stadionie Narodowym czytelnie oznakowany sektor wystawienniczy, a piątek 17 maja będzie na targach Dniem Książki Akademickiej i Naukowej. Na targach odbywać się będą spotkania i dyskusje poświęcone teraźniejszości i przyszłości książki naukowej, będą też promocje nowości i …
Wyświetlono 25% materiału - 206 słów. Całość materiału zawiera 824 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się