środa, 18 lutego 2004
Podczas konferencji prasowej 4 lutego szefowie Empiku przedstawili wyniki za rok 2003. W roku 2003 wartość sprzedaży w sieci EMPIK wyniosła 400 mln zł - powiedział prezes zarządu Eyal Lahav. Oznacza to wzrost o 9,9 proc. w stosunku do roku 2002. Wzrost obrotów nastąpił prawie we wszystkich działach, w dziale muzyki obroty były na takim samym poziomie jak w roku 2002. Struktura sprzedaży w całej sieci EMPIK jest następująca: 37 proc. przychodów przynoszą książki, 21,5 proc. muzyka i film, 16,5 proc. prasa, 9,5 proc. multimedia, 6 proc. artykuły papiernicze i 9,5 proc. szkoły języków obcych. Dział książek w roku 2003 zaopatrywało 455 dostawców - wydawców, dystrybutorów i hurtowników …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 434 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się