Piątek, 8 sierpnia 2003
Na okładce nowego katalogu Świata Książki reklamowana jest "Najnowsza historia Polski 1980-2002" Wojciecha Roszkowskiego. Odważna to decyzja, bo choć rok szkolny za pasem, to jednak nie jest to książka dla masowego odbiorcy. Przy okazji promowane są dwa wcześniejsze tomy Roszkowskiego, komplet obejmuje lata 1914-2002. Ceny każdego tomu zostały dość znacznie obniżone, ten reklamowany na okładce kosztuje (twarda oprawa) 29,90 zł. Ciekawe czy tak jak w przypadku ostatniej promocji książek Zygmunta Kubiaka w Świecie Książki, klubowicze będą kupowali wszystkie tomy? W ogóle w nowym katalogu jest zaskakująco dużo książek edukacyjnych. Zaskakująco, bo nigdy klub ten tak mocno na edukację nie stawiał, ale może w …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 414 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się