Poniedziałek, 3 marca 2003
W dniach 27 lutego - 1 marca, po raz drugi w hali EXPO XXI odbył się Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2003. Przede wszystkim na tej imprezie wystawiają się szkoły. Zainteresowanie wydawców było większe niż rok temu, chociaż dobór wydawców jest jak na imprezę edukacyjną był nietypowy. Z największych oficyn podręcznikowych w Salonie udział wzięły zaledwie trzy - Wydawnictwo M. Rożak, Wydawnictwo JUKA-91, WSZ PWN. Ponadto było kilku mniejszych wydawców edukacyjnych i około edukacyjnych - Harmonia, Piątek Trzynastego, Skrypt, Rea, Benkowski, Rubikon, Translator, Placet, Idea, Eremis, eMPi2, Adamantan, Mikom. Przyjechało też kilku poważanych wydawców, których można umieścić w "szerokim nurcie edukacyjnym" np. Langenscheidt, Wiedza Powszechna, Wydawnictwo C.H. Beck, WN PWN, Ossolineum, czy WNT oraz kilku wydawców, którzy do nurtu edukacyjnego wchodzą poprzez literaturę psychologiczną i poradnikową np. Rebis, czy Akademia Nauki - Wydawnictwo Ravi. Ponadto w imprezie udział wzięły firmy: Informator Szkolny "Art. Pro", Ars Polona - Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie, Newsweek Polska/Wydawnictwo Axel Springer Polska, Express Publishing, Wydawnictwo Akademickie Plus. Tak zatem zapewnienia organizatorów z roku ubiegłego, że w 2003 roku w …
Wyświetlono 25% materiału - 173 słów. Całość materiału zawiera 692 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się