Piątek, 31 marca 2023
Książnica Polska otworzyła kolejne placówki

Jak już informowaliśmy, nowym najemcą krakowskiej Księgarni pod Globusem przy ul. Długiej 1 została Książnica Polska. 28 marca placówka przyjęła pierwszych klientów.  W części ksiegarni nadal trwa remont, przygotowywana jest nowa aranżacja jej wnętrza, nad którą czuwa Jerzy Okuniewski, wiceprezes spółki. Oddanie całej przestrzeni planowane jest na przełom maja i czerwca.

Ale to nie koniec dobrych wieści: Książnica Polska otworzyła właśnie nową księgarnię w Tczewie, przy ul. Żwirki i Wigury. Wcześniej działał tam BookBook.

– W ciągu trzech dni de facto otworzyliśmy dwie nowe księgarnie – powiedział Bibliotece Analiz Łukasz Okuniewski, prezes Książnicy Polskiej. I skwitował z uśmiechem: – Na ten tydzień wystarczy.

Książnica Polska z Olsztyna to znakomity przykład operatywnego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem: po prywatyzacji od 1992 roku notuje corocznie pełną płynność finansową, wzrosty sprzedaży i dochodów, a także stały rozwój sieci księgarskiej (obecnie ma już 55 placówek w całym kraju).

Podaj dalej
Autor: ET