Piątek, 13 czerwca 2003
2 czerwca wydawnictwo Zysk i S-ka oficjalnie ogłosiło podjęcie współpracy z firmą Arvato Services Polska, należącą do Grupy Bertelsmanna. Nieco wcześniej i bez rozgłosu z łódzkiego Azymutu do Arvato przeniosło swój dział sprzedaży rynkowej wydawnictwo Bertelsmann Media (oferta Świata Książki na otwarty rynek). Arvato zamierza zaoferować także innym polskim wydawcom kompleksowe usługi magazynowe, dystrybucyjne i faktoringowe. Jak się dowiedzieliśmy trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi edytorami. Arvato Services Group należy w 100 proc. do Arvato AG, części koncernu Bertelsmann AG. Firma powstała w 1954 roku, działa w 16 krajach, zatrudnia ponad 11 tys. osób i dysponuje powierzchnią magazynową wynoszącą ponad 500 tys. mkw. Oferta Arvato AG obejmuje obsługę logistyczną ponad 165 mln produktów, w tym także książek. Dziennie firma wysyła 3 mln paczek i listów, do 87 mln odbiorców. Aż 33 mln osób korzysta z programów lojalnościowych obsługiwanych przez Centra Serwisowe Arvato. Zarządzana na zlecenie klientów baza adresowa liczy 23 mln rekordów w dziedzinie "biznes" i 35 mln adresów konsumentów indywidualnych w 18 krajach europejskich. W Polsce Arvato działa od 1994 roku. W Plewiskach pod Poznaniem zatrudnia ok. 300 osób. Na rynku książki znana jest jako operator logistyczny obsługujący sprzedaż wysyłkową takich wydawców jak: Klub Świat …
Wyświetlono 25% materiału - 195 słów. Całość materiału zawiera 782 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się