środa, 9 lipca 2008
Kontrowersyjne poglądy Nicka Hornby’ego
Brytyjski pisarz, autor m.in. powieści „Był sobie chłopiec” przyłączył się do grona krytyków książek elektronicznych. Za pośrednictwem własnego blogu wskazuje na „wady” dostępnych obecnie czytników książek elektronicznych i wymienia powody dla których, jego zdaniem, książki w wersji papierowej szybko nie znikną: „1. Czytelnicy książek lubią książki, podczas gdy fani muzyki nigdy nie darzyli zbytnim uczuciem płyt CD. Winyle, owszem, kompakt - nie. Płyty kompaktowe są zbyt małe, by mieć interesującą, artystyczną okładkę oraz by umieścić na niej czytelny tekst piosenek. Opakowania często się łamią, a same płyty mimo zapewnień producentów niesamowicie łatwo się rysują i niszczą. Tymczasem książki są i były kochane od kilkuset lat. Dla czytelników ściana zapełniona książkami jest równie atrakcyjna jak dzieło sztuki.2. W porównaniu do odtwarzaczy MP3 czytniki e-booków mają kilka wad. Po pierwsze gdy kupowaliśmy swojego iPoda, zwykle mieliśmy już jakąś muzykę, którą …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 554 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się