Poniedziałek, 17 kwietnia 2000
13-15 kwietnia 2000 Zupełnie niespodziwanie Targi Edukacyjne EDUKACJA w Kielcach osiągnęły wiek odpowiedni, aby obchodzić pierwszy jubileusz. Od 13 do 15 kwietnia odbyła się piąta edycja tej imprezy, niezwykle ważnej dla regionu świętokrzyskiego. Wielka aktywność i energia organizatorów spowodowała, że liczba wystawców była wysoka - w porównaniu z innymi targami regionalnymi - a imprezy towarzyszące bardzo interesujące. Jak powiedział Tomasz Raczyński, prezes zarządu Centrum Targowego Kielce, "dobrym duchem tych Targów" był Roman Ostrowski, szef Centrum Promocji WSiP w Kielcach, który swą działalnością potwierdza słuszność zeszłorocznej nominacji do nagrody IKAR w kategorii promocyjnej. Niestety, nie dopisała publiczność. Aby Targi dalej się rozwijały, powinna być zapewniona większa obecność nauczycieli i uczniów, a także mieszkańców regionu. Narzekano też na zimno panujące w hali targowej, ale - jak zapewnił prezes Tomasz Roaczyński - ten problem do przyszłego roku będzie rozwiązany. W targach uczestniczyło 76 wystawców na 57 stoiskach. Z największą ekspozycją wystąpiła kielecka firma Książka Szkolna - sieć hurtowni edukacyjnych kierowana przez Romualda Pieczonkę. Sieć prowadzi oddziały w Kielcach, Kaliszu, Lublinie, Łodzi, Olsztynie i Piotrkowie Trybunalskim, a w najbliższym czasie ma być uruchomiony nowy oddział w Poznaniu. Na stoisku Książki Szkolnej eksponowano książki Graf-Punktu, Muzy Szkolnej, Oficyny Edukacyjnej Krzysztof Pazdro, wydawnictwa Prószyński i S-ka, Videografu, Arki, Wydawnictwa Edukacyjnego, wydawnictwa Empi2, wydawnictwa M. Rożak, Mikomu, Nowej Ery oraz wydawnictwa Zamiast Korepetycji. Od pierwszej edycji kieleckich Targów uczestniczą w nich Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Tegoroczna ekspozycja odpowiadała pozycji rynkowej tej firmy, a stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, z pewnością z uwagi na najszerszą ofertę prezentowaną na …
Wyświetlono 25% materiału - 250 słów. Całość materiału zawiera 1000 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się