środa, 17 lipca 2019
Najnowsza powieść autorki bestsellerowego "Jedz, módl się, kochaj"

Wielki come back Elizabeth Gilbert, autorki bestselleru “Jedz, módl się, kochaj” – zapowiada Dom Wydawniczy Rebis. Nowa powieść pisarki pt. “Miasto dziewcząt” ukaże się 9 września.

„Życie jest nie tylko ulotne, ale też niebezpieczne, dlatego nie ma sensu odmawiać sobie przyjemności” – tym mottem kieruje się główna bohaterka Miasta dziewcząt. Wyrzucona z prestiżowej uczelni Vivian trafia do Nowego Jorku, do ciotki, która prowadzi podupadający teatr rewiowy. Tu poznaje grono charyzmatycznych postaci: frywolne tancerki, seksownych amantów, znakomitą artystkę
dramatyczną, autora tandetnych sztuk, muzyków i reżyserów. Gdy popełnia błąd i w środowisku wybucha skandal, jej nowy świat staje na głowie, ale choć nie od razu pojmie w pełni, co się stało, to jednak dzięki temu doświadczeniu zrozumie, czego pragnie i jak to osiągnąć.

W “Mieście dziewcząt” autorka nie tylko zgłębia kobiecą seksualność, ale także tropi tajemnicze meandry prawdziwej miłości.

Bestsellerowa, zekranizowana powieść Elizabeth Gilbert “Jedz, módl się, kochaj” ‒  z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych – osiągnęła dotychczas sprzedaż na poziomie 410 tys. egzemplarzy.

Tytuł: Miasto dziewcząt
Autor: Elizabeth Gilbert
Przekład: Katarzyna Karłowska
ISBN 978-83-8062-499-3
Cena: 39,90 zł

Autor: ET