Piątek, 28 czerwca 2019
Nagroda Radia Wrocław

Jacek Bierut został laureatem literackich Emocji 2019 przyznawanych przez Radio Wrocław Kultura. Uhonorowano go za  za tomik poetycki „Kocia wiara”, książkę „Przesieka” oraz za działalność Wydawnictwa j, które aktywnie publikuje, wzbogacając polskie środowisko literackie.

Do nagrody nominowani byli także: Urszula Glensk, Marta Kisiel, Mariusz Urbanek i Nie Czesław, ale Miłosz. Więcej o nominacjach pisaliśmy tutaj: http://rynek-ksiazki.pl/aktualnosci/emocje-radia-wroclaw-2/

Emocje to wyróżnienia przyznawane za najciekawsze artystycznie wydarzenia i dzieła sezonu kulturalnego, stworzone przez twórców związanych z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem. Nominacje przyznaje kapituła złożona z dziennikarzy Radia Wrocław Kultura. Nagrodą za nominację jest dyplom, za zwycięstwo statuetka zaprojektowana przez Pracownię Szkła Unikat.

Ogłoszenie nominacji i zwycięzców odbywa się na antenach Radia Wrocław i Radia Wrocław Kultura oraz stronach internetowych stacji i magazynie kulturalnym Radia Wrocław Kultura ‘Emocje’.

Podaj dalej
Autor: ET