Czwartek, 30 listopada 2023

W wybranych salonach Empik oraz na Empik.com będzie można kupić kawę Wild Drop i herbaty liściaste Dulcis Arte.

Oferta Empiku stale się poszerza i nie chodzi tu tylko o nowe tytuły książkowe, artykuły do wystroju wnętrz czy gadżety elektroniczne, a o nowe marki własne w segmencie delikatesów. Do sprzedaży trafiły właśnie produkty, które powstały we współpracy z polskimi, rzemieślniczymi firmami.

Kawa ziarnista z palarni Coffee and Sons dostępna jest wyłącznie w wybranych salonach Empik oraz na Empik.com w cenie: 69,99 zł – kawa ziarnista, 1 kg, 27,99 zł – kawa mielona lub ziarnista, 250 g.

Za produkcję herbat odpowiada polska marka Dworzysk. Herbaty Dulcis Arte pakowane są w puszki. Empik zdecydował się wprowadzić do oferty zieloną herbatę liściastą Yunnan jaśminową, czarną aromatyzowaną Earl Grey, czarną English Breakfast i zieloną Gunpowder. Opakowania mają wagę 40 lub 50 gramów, w zależności od rodzaju. Wszystkie herbaty Dulcis Arte są w cenie 24,99 zł

Opakowania produktów marki własnej Empiku zdobią grafiki zwierząt. Na puszkach umieszczono słonia, tygrysa, lamparta i żurawie. Opakowania kawy są czarne ze zdjęciem jaguara. Inspiracją dla firmy był region Cerrado i Mogiana w Brazylii, gdzie żyją dzikie jaguary.

Podaj dalej
Autor: W
Źródło: Empik