środa, 15 maja 2024

W cenniku Empik Go właśnie pojawiły się nowe pozycje. Do oferty dołączają abonamenty „Go Single”, „Go Standard” oraz „Go Max”.

„Propozycje to odpowiedź na dynamicznie rosnący, ale także zmieniający się rynek subskrypcji” – wskazuje Grupa Empik.

Pierwsze dwie propozycje zostały skierowane do osób kochających czytać i słuchać, ale mających mniej czasu. W ramach subskrypcji za kolejno 14,99 zł/mies. („Go Single”) oraz 24,99 zł/mies. („Go Standard”) użytkownicy będą mogli zapoznać się z 1 lub 3 tytułami w miesiącu, a także bez limitu korzystać z biblioteki podcastów i ASMR.

Wa ramach abonamentu „Go Max” abonenci będą mogli bez limitów wybierać tytuły za katalogu niemal 150 tys. audiobooków, e-booków i podcastów.

abo_v3_1200x628.jpg

 

Użytkownicy, którzy już korzystają z usług Empik Go, już od 20 maja będą mogli zmienić swój obecny plan subskrypcyjny. Zostanie skierowana do nich specjalna komunikacja.

– Pierwsza połowa roku upływa nam pod znakiem przygotowania jeszcze bardziej kompleksowej oferty. Słowem kluczem ostatnich tygodni stała się „dostępność”. Postawiliśmy sobie za cel, by każdy czytelnik – niezależnie od jego stanu materialnego, wieku, miejsca zamieszkania czy innych ograniczeń – miał dostęp do audiobooków, podcastów i e-booków. Oddajemy więc w ręce użytkowników aż 3 nowe plany abonamentowe i dziś możemy powiedzieć, że Empik Go jest dla każdego – komentuje Beata Nowalska, dyrektor Marketingu Empik Go.

 

Podaj dalej
Autor: ET
Źródło: Empik