środa, 5 grudnia 2007
Zmiana warunków organizacji i finansowania
Znamy już plany przyszłorocznej edycji akcji Festiwal 4 Pory Książki, której organizatorem jest Instytut Książki. Tak jak w tym roku powstanie ona przy ścisłej współpracy podmiotów lokalnych. Pewne zmiany nastąpią natomiast w systemie finansowania festiwalu oraz zasadach doboru współorganizatorów - konkurs programów składanych przez zainteresowane instytucje kultury. Festiwal 4 Pory Książki składa się z następujących imprez: POPLIT: 16-19 kwietnia Pora Poezji: 28 maja -1 czerwca Pora Prozy 15 - 18 października Festiwal Kryminału 19-22 listopada Instytucje zainteresowane współpracą w ramach festiwalu mogą składać oferty do końca stycznia 2008 roku na adres t.pindel@instytutksiazki.pl. Wniosek musi zawierać:- proponowany program i sugerowany terminarz imprezy (im bardziej szczegółowe, tym lepiej): ilość imprez, tematy/tytuły spotkań/paneli, planowane wydarzenia okołoliterackie, planowani uczestnicy- informację o wcześniejszych działaniach na polu promocji literatury - proponowany kosztorys opracowany w rozbiciu na koszty rodzajowe z zaznaczeniem pozycji finansowanych przez Instytut Książki oraz organizatora – kosztorys nie może zawierać kosztów …
Wyświetlono 25% materiału - 146 słów. Całość materiału zawiera 585 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się