Piątek, 17 maja 2013
Dwóch wicepremierów na Targach
- Spieszymy się z wystąpieniami ponieważ wszyscy czekamy na tę ucztę jaką będzie zwiedzanie i kupowanie książek - zapewnił rozpoczynając swoje wystąpienie podczas wczorajszej uroczystości otwarcia targów wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Trzeba przyznać, że inauguracja IV Warszawskich Targów Książki i VII Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA doczekało się godnej imprezy tej rangi reprezentacji przedstawicieli władz państwowych. I to nie tylko polskich, bowiem na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawił się również wicepremier i minister sprawiedliwości rządu Węgier, Tibor Navracsics, jak również liczna reprezentacja przedstawicieli kilku resortów, a także członków korpusu dyplomatycznego i zagranicznych gości branżowych. - …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 393 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się