Wtorek, 9 października 2018
Prywatny filantrop ufundował miastu album
6 października, nowosądecki filantrop, proszący o anonimowość, ufundował swojemu miastu, monumentalne dzieło wydawnicze "La Capella Sistina". Album zostanie uroczyście przekazany podczas celebracji 726-lecia założenia miasta Nowy Sącz. To filantropia jakiej nie odnotowano nigdzie indziej na świcie w odniesieniu do tego projektu wydawniczego. Żadna inna instytucja publiczna nie stała się właścicielem albumu odtwarzającego freski kaplicy Sykstyńskiej dzięki hojności prywatnego donatora. "La Capella Sistina" to projekt wydawniczy Muzeów Watykańskich i włoskiego wydawcy Scripta Maneant. Monumentalne dzieło jest wynikiem niezwykłej sesji fotograficznej trwającej 65 nocy, podczas której Carlo Vannini i Ghigo Roli na ponad 11-o metrowych rusztowaniach i z 7-o …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 389 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się