Wtorek, 5 grudnia 2023

Filip Kosior podpisał umowę na wyłączną współpracę audiobookową z firmą Pick a Voice. „Nasza współpraca ma na celu ułatwienie komunikacji i organizacji nagrań” – wskazano.

„Długie terminy, utrudniony kontakt czy opóźnienia w przyjmowaniu zleceń. Wiem, że jest to zmora wydawców zamawiających moje nagrania. Mimo najszczerszych chęci często brakowało mi czasu, aby odpisać na wszystkie maile, czy dograć wszelkie dodatki. Jestem bardzo wdzięczny za liczbę zleceń i świetnych książek, które dostaję od Was do czytania. Chciałbym, abyście byli pewni swoich terminów, a Wasza współpraca ze mną była komfortowa i pewna. Nieobarczona stresem o termin, czy obawami o szybkość ustalania spraw.  Niestety nie jestem w stanie czytać, a jednocześnie organizować pracę na tak wysokich obrotach zachowując zdrowy balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Postanowiłem więc przekazać wyłączność na organizację moich zleceń dotyczących audiobooków firmie Pick a Voice. Od dziś wszystkie nagrania audiobookowe zamówicie tylko kontaktując się z nimi. Będą oni odpowiedzialni za wyceny, ustalanie terminów, planowanie oraz rozliczenia. Dzięki temu zostaniecie profesjonalnie i szybko obsłużeni, a ja skupię się na czytaniu. Chcemy też wspólnie zaproponować rozwiązania, które pozwolą skrócić czas oczekiwania” – tłumaczy decyzję Filip Kosior.

I dodaje: “Współpracuję z Pick a Voice od 6 lat i jestem pewny ich dobrej organizacji pracy. Wierzę, że zależy im na dobrych i terminowych nagraniach tak samo jak mi oraz że takie rozwiązanie ułatwi Wam zamawianie nagrań”.

Pick a Voice to studio nagrań z wieloletnim doświadczeniem w nagrywaniu lektorów do audiobooków, szkoleń, prezentacji multimedialnych i reklam. Oferuje wybór ponad 100 głosów polskich i 300 głosów zagranicznych w 30 językach.

Podaj dalej
Autor: ET