Poniedziałek, 23 grudnia 2002
W Teatrze Buffo w Warszawie wręczono nagrody zwycięzcom konkursu na najlepiej przeprowadzony „Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom”, w którym brało udział ponad 150 miast i miejscowości. Finał, zorganizowany był pod patronatem ministra kultury Waldemara Dąbrowskiego. Irena Koźmińska, założycielka i prezes fundacji „ABCXXI – Program Zdrowia Emocjonalnego”, podziękowała wielu osobom i instytucjom, – W tym gronie jest International Paper, sponsor imprezy oraz tak znane firmy, jak Multi Bank, mBank, Plus GSM, PKN Orlen czy FinLife. Są w tym gronie osoby znane z pierwszych stron gazet, jak wielu aktorów i przedsiębiorców. Są w nim ogólnopolskie media, jak chociażby Telewizja Polska, Polskie Radio, „Gazeta Wyborcza” czy „Polityka”. Są w nim też, a raczej przede wszystkim, skromni, zwykli ludzie, którzy – jak np. Barbara Baklińska z Łodzi, potrafili zachęcić do udziału w „Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom” ponad 200 przedszkoli i kilkadziesiąt żłobków. Tacy, jak Paweł Bladocha z Wrocławia, którzy zachęcili kilkadziesiąt miast w swym województwie, jak …
Wyświetlono 25% materiału - 151 słów. Całość materiału zawiera 604 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się