Poniedziałek, 17 kwietnia 2000
Frankfurt 2000 W dniu 28 marca br. w siedzibie Ars Polony w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie wydawców poświęcone przygotowaniom do Frankfurtu 2000. Wyrażono na nim daleko idący niepokój związany m.in. z faktem braku ostatecznej decyzji Ministerstwa Kultury co do projektu zabudowy hali nr 3 we Frankfurcie, wyboru wykonawcy technicznego scenografii, a także uruchomienia środków finansowych niezbędnych do prowadzenia programu przygotowań. Wydaje się, że przynajmniej część tych problemów zostanie wkrótce rozwiązana. Wybrano wykonawcę odpowiedzialnego za całość spraw związanych z projektem i zabudową hali: jest to polski wykonawca. (Poproszono mnie, abym do momentu złożenia podpisu pod umową nie podawał oficjalnie nazwy owej firmy.) W kwietniu będzie przygotowany pełny projekt zabudowy, który chcemy zaprezentować na spotkaniu z wydawcami w dniu 26 kwietnia o godz. 11 w sali posiedzeń Ministerstwa Kultury. Serdecznie zapraszam na to spotkanie w imieniu Pełnomocnika Marka Krawczyka. Zgodnie z tym, o czym …
Wyświetlono 25% materiału - 143 słów. Całość materiału zawiera 574 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się