Piątek, 1 marca 2024
Inteligentna i przezabawna komedia romantyczna o dwojgu ludzi, którzy dają sobie – i miłości! – drugą szansę

Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazuje się rozgrzewający serce romans przepełniony emocjami, humorem i doprawiony szczyptą pikanterii. „Forget Me Not” Amerykanki Julie Soto opowiada historię znajomości mrukliwego Elliota, zajmującego się wbrew sobie florystyką, i radosnej, optymistycznie nastawionej do świata, ale nie do związku małżeńskiego, organizatorki ślubów – Amy. Kiedyś byli razem, teraz muszą razem pracować. Ważne dla ich karier zlecenie każe im ze sobą wytrzymać. Czy uda im się zachować profesjonalny dystans?

 

O KSIĄŻCE:

W tej cudownie pikantnej i zabawnej powieści konsultantka ślubna i jej mrukliwy były partner muszą ponownie połączyć siły, aby zaplanować imprezę marzeń dla pary celebrytek.

Ama Torres jest pełną energii konsultantką ślubną, która… nie wierzy w instytucję małżeństwa. Ale śluby? O, to zupełnie coś innego!

Elliot Bloom to ponury florysta, który nienawidzi swojej profesji… dopóki na jego progu nie pojawia się pewna entuzjastyczna konsultantka ślubna.

Dawno, dawno temu, za dnia współpracowali przy organizacji imprez, a w nocy Ama śledziła misterne kwiatowe tatuaże na jego ciele. Potem złamała Elliotowi serce – i już nigdy więcej się do niego nie odezwała.

Teraz pracują wspólnie przy organizacji ceremonii ślubnej, która może być przełomowym punktem w ich karierach. Wciąż jednak wisi nad nimi wspomnienie wydarzeń z przeszłości. Sprawy nie ułatwiają dwie panny młode, które dostrzegają, że między Amą i Elliotem wyraźnie iskrzy. Nie znając ich skomplikowanej relacji, są zdeterminowane, by ich ze sobą zeswatać. Ale gdy ślub zaczyna żyć własnym życiem, napięcie między Ama a Elliotem tylko rośnie.

Czy dadzą radę przetrwać wesele bez pozabijania siebie nawzajem albo chociaż… trzymania rąk z dala od siebie?

Książce patronują lubimyczytac.pl, Wirtualna Polska, Pokój Pełen Książek, Livrocat, Zaczytana Karola, Distracted by Books

 

PATRONKI O KSIĄŻCE:

Autorka stworzyła cudownych bohaterów, którzy gotowi są zawalczyć nie tylko o samych siebie, ale również o miłość, jaka połączyła ich dawno temu. Są gotowi dać sobie szansę i wspólnie zmierzyć się ze światem. Uwielbiam tę magię ślubów, jaka pojawiła się w fabule, wszelkie opisy przygotowań, zabawne teksty bohaterów i przede wszystkim sceny zbliżeń, których zdecydowanie nie zabrakło! Polecam z całego serca! To była iście emocjonalna przygoda! – Pokój Pełen Książek, lubimyczytac.pl

***

Ta historia wciągnęła mnie i zauroczyła właściwie od pierwszej linijki. Jest gbur i słoneczko, jest motyw drugiej szansy do tego dużo takich chwytających za serce momentów. I choć na początku nie wiemy, co zdarzyło się między głównymi bohaterami, to z całych sił im kibicujemy. Kropka. Bo choć ta dwójka wydaje się od siebie bardzo różna, to oboje od razu zyskują sympatię czytelnika. – Karolina Mati, lubimyczytac.pl

 

O AUTORCE:

JULIE SOTO jest autorką, dramatopisarką i aktorką pochodzącą z Sacramento w Kalifornii. Jej musical „Generation Me” zdobył nagrodę dla najlepszego musicalu na New York Musical Festival w 2017 roku, a także nagrodę Best Book za scenariusz. Jest fanką teatru muzycznego, członkinią fandomu i autorką wielu pikantnych fanfików, które publikuje pod pseudonimem LovesBitca8, w tym popularnego „The Auction”. Mieszka w Fort Bragg w Kalifornii ze swoim psem Charliem.

„Forget Me Not” to jej debiutancka powieść.

Tytuł: Forget Me Not

Autor: Julie Soto

Przekład: Anna Hikiert-Bereza

ISBN: 978-83-276-9211-5

Cena e-book: 35,99 zł

Gatunek: komedia romantyczna

Format: 145×215

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

O WYDAWNICTWIE:

HarperCollins Publishers to drugi największy wydawca książek na świecie, z oddziałami w 17 krajach oraz ponad 200-letnią historią działalności.

www.harpercollins.pl

www.facebook.com/HarperCollinsPolska
www.instagram.com/harpercollinspolska/

HarperCollins Polska (@HarperCollinsPL) / Twitter

www.tiktok.com/@harpercollins_polska?lang=pl-PL

 

Podaj dalej
Autor: HarperCollins