Wtorek, 9 lipca 2024

Fundacja MARTEL dostarczyła już 29. wyczekiwaną biblioteczkę na Oddział Infekcyjny Dzieci i Hepatologii Dziecięcej w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II. Misją Fundacji MARTEL jest promocja czytelnictwa oraz ułatwienie dostępu do książek dzieciom i młodzieży. Dla maluchów przebywających w szpitalu kolorowanki, bajki i baśnie stają się magicznym światem, który pozwala zapomnieć o codziennych troskach.

Dzięki biblioteczce dzieci mogą wybierać spośród różnorodnych książek, korzystać z nich podczas pobytu w szpitalu, a następnie zabrać je do domu. To dla nich nie tylko źródło wiedzy i rozrywki, ale także wsparcie w trudnych chwilach.

Fundacja MARTEL zachęca wszystkich do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Każda pomoc jest nieoceniona. Dzięki dobroczyńcom organizacja może kontynuować swoją misję i docierać do kolejnych placówek medycznych, przynosząc radość i ulgę młodym pacjentom.

Warto odwiedzić stronę www.fundacjamartel.pl, by dowiedzieć się, jak można pomóc. Razem możemy sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem, książka po książce i strona po stronie!

Podaj dalej
Autor: Martel