Piątek, 6 maja 2011
"Literaturomanie" w nowym otoczeniu
"To najprawdopodobniej pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce.  Tegoroczne 'Literaturomanie' - Dni Nagrody Literackiej Gdynia odbędą się  w specjalnie zbudowanym na tę okazję Miasteczku Literackim" - czytamy w komunikacie organizatorów Nagrody.   Dzięki temu od 16 do 18 czerwca gdyński Skwer Kościuszki będzie żył  spotkaniami autorskimi, koncertami czy warsztatami literackimi . Oficjalny program „Literaturomanii” zostanie przedstawiony w drugiej połowie maja, jednak przy okazji ogłoszenia nominacji poznamy już nazwiska pierwszych zaproszonych pisarzy i wykonawców koncertów. "Miasteczko będą tworzyć połączone ze sobą cztery namioty sferyczne, czyli w kształcie kulistym. Największy z nich będzie miał powierzchnię 300 mkw. i tam też odbędą się koncerty festiwalowe oraz Gala. Zależnie od pogody, do dyspozycji będzie klimatyzacja. Wierzymy …
Wyświetlono 25% materiału - 111 słów. Całość materiału zawiera 444 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się