środa, 19 października 2011
Spotkanie z Marguerite A. Peeters i abp. Henrykiem Hoserem
Katolicka Agencja Informacyjna zaprasza na spotkanie z Marguerite A. Peeters, dyrektorem Instytutu na rzecz Dynamiki Dialogu Międzykulturowego, autorką książki „Globalizacja zachodniej rewolucji kulturowej, kluczowe pojęcia, mechanizmy działania” oraz abp. Henrykiem Hoserem, biskupem warszawsko-praskim. Spotkanie, które będzie poprowadził Tomasz Królak, zastępca redaktora naczelnego KAI, odbędzie się w piątek 21 października o godz. 12. w siedzibie Sekretariatu Episkopatu Polski przy Skwerze Wyszyńskiego 6 w Warszawie. Marguerite A. Peeters jest dyrektorem Instytutu na rzecz Dynamiki Dialogu Międzykulturowego, dziennikarką, założycielką serwisu informacyjnego Interactive Information …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 321 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się