Wtorek, 4 lutego 2003
Jak co roku w marcu odbędą się w Lipsku targi książki połączone z ekspozycją Buch und Art (Sztuka Książki) oraz festiwalem literackim "Leipzig Liest" (Lipsk czyta). Polskie książki zostaną zaprezentowane na stoisku narodowym przygotowywanym pod patronatem Ministerstwa Kultury. Ale stolica Saksonii-Anhalt to nie tylko miejsce targów książki, lecz również licznych imprez wystawienniczych organizowanych w ciągu całego roku. 30 stycznia podczas konferencji prasowej w warszawskim hotelu Sheraton przedstawiciele władz miasta i firmy Leipziger Messe Gmbh zachęcali zgromadzonych do odwiedzania lipskich targów i propagowania miasta jako platformy handlowej dla krajów europejskich. Trzeba przyznać, że Lipsk ma ambicje, by stać się miastem rangi światowej - ubiega się o organizację Olimpiady w 2006 roku, przyciąga renomowanych przedsiębiorców (w ostatnim czasie zakłady produkcyjne przeniósł do Lipska Porsche). Przypomnijmy, że pod koniec lat 90. otwarto nowe tereny targowe, których budowa kosztowała 660 mln euro - jest to jak dotąd największa tego typu inwestycja we Wschodnich Niemczech. Dodatkowo miasto Lipsk oraz …
Wyświetlono 25% materiału - 154 słów. Całość materiału zawiera 616 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się