Piątek, 28 października 2011
Audioteka zainwestuje 2 mln zł w nowe produkcje
Na wczorajszym spotkaniu w Studiach Saint Tropez firma Audioteka poinformowała o dalszym rozwoju marki. Firma zainwestuje 2 miliony złotych w najbliższe produkcje audiobooków dla kilkudziesięciu wydawnictw. Do tej pory Audioteka oferuje blisko 2000 tytułów przy współpracy z ponad 150 wydawnictwami i partnerami. Podczas gdy na konferencji prezentowano plany spółki, na zapleczu, a w zasadzie w sercu, czyli w samych studiach nagraniowych trwała praca w najlepsze. Największym projektem realizowanym obecnie przez Audiotekę jest  superprodukcja „Gra o tron” Georga R.R. Martina. W nagraniu uczestniczy ponad 70 aktorów, m.in. Robert Więckiewicz, Robert Gonera, Agata Kulesza, Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Piotr Fronczewski, Rafał Mohr, Łukasz Garlicki, Marian Dziędziel, Mariusz Benoit, Henryk Talar, Jerzy Trela i bardzo wiele innych znakomitych osób. Reżyserem całości przedsięwzięcia jest Krzysztof Czeczot a kompozytorem muzyki jest Adam Walicki.- Założyłem, że robimy film bez obrazu. Wszystko co będzie działo się na słuchawkach i głośnikach słuchaczy ma dać im wrażenie, że bezpośrednio uczestniczą w fabule. Ten audiobook ma być prawdziwym jaguarem wśród audiobooków - mówił podczas konferencji prasowej Krzysztof Czeczot, reżyser nagrania. Całość projektu to łącznie 500-600 godzin nagrań.- Tak olbrzymi materiał wymagał też gigantycznej pracy przygotowawczej. …
Wyświetlono 25% materiału - 185 słów. Całość materiału zawiera 741 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się