Poniedziałek, 2 lutego 2004
1 lutego ze stanowiska dyrektora handlowego odwołany został Grzegorz Bartosiewicz, wcześniej przez wiele lat prezes i udziałowiec hurtowni Wkra. Bartosiewicz pozostanie we WSiP, prawdopodobnie jako doradca prezesa. Nie ma na razie nowego dyrektora handlowego i być może w ogóle nie będzie takiego stanowiska w nowej strukturze organizacyjnej WSiP. Odwołano także szefową działu marketingu. Agnieszkę Nowakowską zastąpi Jacek Kowalski, który przyszedł z wydawnictwa Juka-91. Kolejna zmiana dotyczy Domu Książki Warszawa, w którym WSiP ma 90 proc. udziałów. Nowym prezesem został - desygnowany przez WSiP - Janusz Wójcikowski. Jan Rurański, prezes …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 358 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się