Wtorek, 19 marca 2013
Akcja wydawnictwa Prószyński i S-ka
21 marca do księgarń trafi nowa książka szkockiej autorki kryminałów Val McDermid – „Trujący ogród”. Książka oznaczona będzie promocyjną nalepką „Gwarancja dobrej lektury albo zwrot pieniędzy”. Akcja wydawcy ma na celu pomóc czytelnikowi  w wyborze książki, a jednocześnie zagwarantować pełne zadowolenie z decyzji o jej zakupie.  Jak pisze na swojej stronie internetowej wydawca, „Jeżeli z pewnych powodów wybrana przez nas książka nie spełni Państwa oczekiwań, gwarantujemy zwrot kosztów jej zakupu na określonych zasadach. Wystarczy przesłać do nas książkę oznaczoną specjalną naklejką, oryginalny dowód zakupu, podać przyczynę zwrotu oraz dane niezbędne do zwrotu kosztów zakupu. Jeżeli jednak książka spodoba się Państwu – a jesteśmy przekonani, że tak będzie – chętnie …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 436 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się