Poniedziałek, 19 grudnia 2011
Czyli zwycięzcy konkursu „Najlepsza książka na Gwiazdkę”!
W piątek, 9 grudnia 2011 ogłoszona została kolejna lista książek nagrodzonych – tych, które sięgają gwiazd. Okazją do tego był konkurs i plebiscyt na „Najlepszą książkę na Gwiazdkę”, który już od kilku lat podpowiada, co warto czytać i jaki tytuł może znaleźć się wśród świątecznych prezentów. Mały Książę powiedział: „Zastanawiam się, czy gwiazdy świecą po to, żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją”. Czytelnicy nie muszą się jednak zastanawiać nad znalezieniem swojej gwiazdy, a raczej książki, która może stać się znakomitym podarkiem na Gwiazdkę. - To właśnie konkurs „Najlepsza książka na Gwiazdkę” jest znakomitą okazją, by dokonać wyboru prezentu dla bliskich i dla siebie – podkreśla Sławomir Krempa, redaktor naczelny wortalu literackiego Granice.pl. O tym, jakie książki znajdą się wśród darów Gwiazdki, najlepiej przekonać się, wchodząc na stronę konkursową http://gwiazdka.granice.pl, gdzie można poznać te świecące najjaśniej i zebrać o nich nieco informacji. Patroni gwiazd…Patronat nad konkursem obejmują: portal DlaStudenta.pl, portal rynku wydawniczego Wydawca.com.pl, Polski Związek Bibliotek, serwis MiastoDzieci.pl, redakcja magazynu kryminalno-fantastycznego QFant, serwisy DuzeKa.pl, Granice.pl, Przykominku.com, Obliczakultury.pl, Salonkulturalny.pl, Bookznami.pl, Czytadełko.com.pl, Unreal-fantasy.pl, student.pl oraz portal kobiet dlaLejdis.pl, Radio PRYZMAT i Radio Niepokalanów. Co kto lubi, czyli kategorie konkursoweZgodnie z tradycją, celem naszego konkursu jest nagrodzenie najlepszych książek w następujących kategoriach: "wysokie loty – najlepsza proza" (dla sięgających gwiazd); "poradniki" (w dążeniu ku doskonałości), "perły z lamusa – albumy, publikacje historyczne, biografie" (i zagadki historyczne); "nie z tego świata" (niebiańskie anioły i gorące diablice); "nie tylko dla mężczyzn" i "nie tylko dla kobiet" "książki dla starszych dzieci" (które czytanie mają we krwi); "książki dla młodzieży" (o nich i dla nich); "książeczki dla najmłodszych" (po które nierzadko sięgają i rodzice); "kropelka optymizmu" (czyli balsam dla duszy); "do słuchania" (w podróży i nie tylko); "albumy dla dzieci" (by od małego mogły one zachwycać się pięknem słowa). Jakie zatem są zwycięskie tytuły, owe gwiazdy poszukiwane przez Małego Księcia i czytelników? Najlepszą książką na Gwiazdkę według jury została książka „Skrzaty” Willa Huygena (Wydawnictwo Bona), czyli encyklopedia wiedzy o stworzeniach, których na co dzień nie zauważamy, a które – jak dowodzą autorzy – zamieszkują cały kontynent. Kto wie, może nawet opanowały biura i domy członków jury? Internauci postawili na gwiazdozbiór, przyznając tytuł …
Wyświetlono 25% materiału - 354 słów. Całość materiału zawiera 1416 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się