Wtorek, 15 stycznia 2008
Premiera ostatniego tomu coraz bliżej
Polski przekład książki „Harry Potter i Insygnia Śmierci” – ostatniego tomu cyklu autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling, znajdzie się w polskich księgarniach w nocy z 25 na 26 stycznia. Swój udział w akcji nocnej sprzedaży i lektury książki zgłosiło 420 księgarń i 44 biblioteki w całym kraju. Wiadomo, że wydawnictwo Media Rodzina zdecydowała się wydać książkę w rekordowym, jak na polski rynek nakładzie 630 tys. egz. Na rynek trafi 460 tys. egz. w miękkiej oprawie, drukowanych w Poznańskich Zakładach Graficznych oraz 170 tys. w twardej z Olsztyńskich Zakładów Graficznych. Transport książek do hurtowni odbył się za pośrednictwem 24 tirów – 17 z Poznania i siedem z Olsztyna. Do dziś cykl J.K. Rowling został opublikowany w 200 krajach i przetłumaczony na 67 języków. Nie …
Wyświetlono 25% materiału - 123 słów. Całość materiału zawiera 494 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się