środa, 23 stycznia 2008
Chętnych na Harry’ego jest już 800 tys.
Sprzedaż „Insygniów Śmierci” miała rozpocząć się o północy z piątku na sobotę. Niestety… już wczoraj książka była dostępna w warszawskich księgarniach i nie tylko. „Kupiłam już siódmy tom "Harry'ego"! - pochwaliła się wczoraj „Gazecie Wyborczej” zdziwiona czytelniczka z Żoliborza. Prowadzący „nielegalną” sprzedaż księgarz, który odmówił rozmowy z "Gazetą" przekonywał swoją klientkę, że "Harry'ego..." można już kupić w wielu miejscach - w hipermarketach i u bukinistów na Dworcu Centralnym. „Przy wprowadzaniu każdego tomu tej serii dostajemy sygnały, że ktoś sprzedaje je wcześniej. Nie …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 330 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się