środa, 2 listopada 2022
Firma Imker, która od 2015 roku wspiera twórców i producentów we wprowadzaniu własnych produktów na rynek, chce przyczynić się do wzrostów w polskim self-publishingu, udostępniając autorom narzędzia do samodzielnego wydania i sprzedaży książek. W firmę zainwestował właśnie Paweł Fornalski, współtwórca IAI i platformy sklepowej IdoSell. Imker udostępnia self-pubsliferom różne rozwiązania – system SalesCRM do sprzedaży online, sprzedażowe landing page’e, usługę obsługi klienta, magazynowanie towaru oraz wysyłkę paczek. Docelowo planuje ułatwiać i automatyzować sam proces wydawania książek – poprzez narzędzia umożliwiające autorom samodzielny skład i korektę oraz nawiązanie współpracy z drukarniami. – To właśnie kwestie logistyczne często odstraszają autorów od self-publishingu. My zdejmujemy z nich ciężar związany z przechowywaniem nakładu i wysyłką książek. Dostarczamy też zaplecze e-commercowe. Pilnujemy, by nasz autorski system do sprzedaży miał wszystkie potrzebne funkcje i integracje, tak, żeby twórca mógł skupić się na tworzeniu treści i promocji w swoich kanałach, a nie zastanawiał się, jak podpiąć operatora płatności czy kuriera – wylicza Krzysztof Bartnik, prezes i założyciel Imker. W 2021 za pomocą oprogramowania firmy Imker sprzedanych zostało niemal pół miliona produktów, …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 696 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się