Wtorek, 14 lutego 2006
Instytut Książki, we współpracy z Instytutem Polskim w Wilnie, jest organizatorem polskiego stoiska na targach książki w Wilnie (Baltic Book Fair/Vilnius Book Fair), które odbędą się w dniach 23-26 lutego. Na stoisku informacyjnym eksponowanych będzie pięć wystaw tematycznych: nowości wydawnicze, dorobek Programu Translatorskiego ©Poland, książki o tematyce polsko-litewskiej, wystawa polskiej literatury fantasy (gościem będzie oficyna SuperNOWA) i książek Andrzeja Sapkowskiego, gościa imprezy. Pisarz weźmie udział w dwóch spotkaniach. Pierwsze z nich odbędzie się 23 lutego o godz. 18.00 w Instytucie Polskim, drugie – 24 lutego, o godz. 13.00, w „Zaułku Literackim” na terenie targów. W sobotę, 25 lutego, na targach odbędzie się prezentacja litewskiego wydania …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 421 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki