Piątek, 20 lipca 2012
Relacja z Konferencji Dyrektorów Międzynarodowych Targów Książki
W dniach 2–5 lipca odbyła się 10. Konferencja Dyrektorów Międzynarodowych Targów Książki (International Book Fair Directors Conference) w Tai Pei. Konferencje Dyrektorów odbywają się co dwa lata, w różnych częściach świata, w tym roku Warszawskie Targi Książki zostały zaproszone do tego elitarnego grona po raz pierwszy. W tegorocznej edycji brali udział: Peter Weidhaas – ustępujący przewodniczący Konferencji, Dana Kalinowa – dyrektor Międzynarodowych Targów w Pradze, David Unger – dyrektor Międzynarodowych Targów Książki w Guadalajarze, Katja Bohne – dyrektor marketingu Frankfurckich Targów Książki, Alistair Burtenshaw – dyrektor Międzynarodowych Targów w Londynie, Roberta Chinni – dyrektor Targów Książki Dziecięcej w Bolonii, Sean Moon – dyrektor Międzynarodowych Targów w Seulu, Steven Rosato – dyrektor BookExpo America z Nowego Jorku, Oliver Zille – dyrektor Targów Książki w Lipsku, Maria Karlsson – dyrektor Targów Książki w Goeteborgu, Huang Pao-Ping – dyrektor Targów Książki w Tai Pei i Aldona Zawadzka - prezes spółki Targi Książki, organizatora WTK. - Pierwszy dzień Konferencji spędziliśmy na terenie największej na Tajwanie księgarni ESLITE BOOKSTORE położonej w centrum Tai Pei – relacjonuje Aldona Zawadzka. To imponujący wielopoziomowy obiekt ze znakomitym zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym (jedna z usytuowanych tam restauracji Din Tai Fung znajduje się na liście 10 najlepszych restauracji na świecie a od 2010 roku jest również posiadaczką gwiazdki Michelina). Księgarnia przypomina nasze duże salony sieciowe, na liście Top 20 obok światowych bestsellerów pierwsze miejsca okupują  publikacje lokalnych celebrytów. To miejsce tętniące życiem, pełne młodych czytających ludzi,  w którym mimo dużej oferty e-booków, króluje wciąż książka papierowa. W aktualnej ofercie jedynym widocznym …
Wyświetlono 25% materiału - 250 słów. Całość materiału zawiera 1001 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się