Wtorek, 15 kwietnia 2003
Sposób zorganizowania każdych kolejnych TWK wskazuje na to, że jednym z głównych celów organizatorów jest maksymalne przyciągnięcie mediów. Na kilka dni przed rozpoczęciem IX TWK można przypuszczać, że w tym roku przedsięwzięcie to powiedzie się. Reprezentacja dostojników, biznesmenów, artystów i prezenterów telewizyjnych w tym roku jest bogata. Targi Wydawców Katolickich odbędą się jak zwykle w pierwszy weekend po świętach wielkanocnych - w tym roku w dniach 25-27 kwietnia. Udział zapowiedziało 91 wydawców, gościem honorowym będzie Wydawnictwo Franciszkanów z Moskwy. Targi mają honorowego patrona w osobie Prymasa Polski. Obecność zapowiedziało szereg osobistości. W piątek o godz. 10.00 otwarcia dokona Kardynał Józef Glemp. O godz. 17.00 na forum poetów"Karol Wojtyła" przybędą m.in. abp Józef Kowalczyk - Nuncjusz Apostolski w Polsce i ks. prof. Roman Bartnicki - …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 499 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się