Piątek, 7 sierpnia 2015
Sprawa do wyjaśnienia
Zadłużenie Państwowego Instytutu Wydawniczego w likwidacji wynosi ok. 5 mln zł, a nie 1,7 mln zł jak twierdzi Rafał Skąpski, napisał Cezary Łazarewicz w najnowszym numerze „Tygodnika Powszechnego” z 9 sierpnia. W obszernym artykule zatytułowanym „Państwowy instytut wydawniczych strat” autor podjął się analizy krytycznej sytuacji postawionego w stan likwidacji wydawnictwa państwowego, a przede wszystkim przyczyn, które ją spowodowały. Cezary Łazarewicz zapowiada, że opiera się na „raportach finansowych Polskiego (sic!) Instytutu Wydawniczego, do którego dotarliśmy”. Sięga jednak głownie do historii zasłużonej oficyny, przywołując takie ciekawostki, jak fakt, że …
Wyświetlono 25% materiału - 87 słów. Całość materiału zawiera 350 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się