Poniedziałek, 3 marca 2003
Do członków Polskiej Izby Książki - odpowiedź Ministerstwa Finansów w sprawie nowego symbolu klasyfikacji PKWiU na fakturach VAT. Biuro Polskiej Izby Książki przekazuje poniżej treść listu z Ministerstwa Finansów datowanego 12.02.2003 roku, znak PP3-812-66/2003/AP, będącego odpowiedzią na wystąpienie PIK z dnia 16.01.2003 roku. *** W związku z pismem z dnia 16 stycznia 2003 roku w sprawie udzielenia wyjaśnienia w przedmiocie stosowania przez wydawców książek symbolu PKWiU na fakturach VAT, Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje: ustawą z dnia 4 grudnia 2002 roku zmieniającą ustawę o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym, ustawę o oznaczaniu wyrobów znakami skarbowymi akcyzy oraz ustawę - Kodeks karny skarbowy (Dz. U. Nr 213, poz. 1803), która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2003 r., dostosowane zostały klasyfikacje statystyczne wykorzystywane dla potrzeb VAT do aktualnej nomenklatury statystycznej, tj. Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług oraz Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych. Z brzmienia § 35 ust. 7 rozporządzenia Ministra Finansów dnia 22 marca 2002 r. w sprawie …
Wyświetlono 25% materiału - 160 słów. Całość materiału zawiera 642 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się