Piątek, 24 lutego 2017
Ukonstytuował się Zarząd Główny SKP
  W środę 22 lutego na ukonstytuował się Zarząd Główny Stowarzyszenia Księgarzy Polskich. Przewodniczącym Zarządu Głównego wybrano Jerzego Okuniewskiego, wiceprzewodniczącym Marka Toberę, a sekretarzem generalnym Katarzynę Balicką-Więckowską, zaś skarbnikiem  Alicję Szczęsną-Kania. Członkami zarządu zostali: Paweł Podniesiński, Tadeusz Prześlakiewicz i Zofia Szpojankowska. Było to pierwsze posiedzenie  nowego Zarządu SKP, który został wybrany na XIX Zjeździe Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, jaki odbył się 7 lutego w warszawskim Klubie Księgarza. Jerzy Okuniewski (1946, Puławy) po ukończeniu studiów wyższych w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UW podjął studia podyplomowe z zakresu Polityki Wydawniczej i Księgarstwa na UW. Ukończył też podyplomowe studia z zakresu marketingu w kulturze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe Zarządzanie Wartością Klienta w SGH w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął w 1967 roku w PP Dom Książki w Olsztynie. Przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od referenta w dziale ekonomiczno-organizacyjnym przez kierownika działu …
Wyświetlono 25% materiału - 139 słów. Całość materiału zawiera 557 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się