Piątek, 9 listopada 2018
Nowa książka od Lidla

„Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce” to już ósma książka Lidla. Została wydana w nakładzie 2 mln egz. Będzie można ją dostać za wydanie w sklepie 300 zł na zakupy.

Książka powstała we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia. W pracach nad książką uczestniczyli również Karol Okrasa, Daria Ładocha, Kinga Paruzel oraz Paweł Małecki. Wkład w książkę miała także Polska Federacja Banków Żywności.

Książka podzielona jest na dwie części – edukacyjną oraz część z przepisami. W pierwszej części znajdują się skondensowane informacje m.in. na temat Nowej Piramidy Żywienia, zaleceń dietetycznych, wartości odżywczych zawartych w owocach i warzywach czy niemarnowania żywności.

Druga część to zestaw przepisów, które pozwolą na przygotowanie warzywno-owocowych posiłków na śniadanie, lunch, kolację, a nawet deser.

Przypomnijmy, Lidl wydał do tej pory siedem książek kucharskich: “Jeść zdrowiej”, “Rodzinna kuchnia Lidla”, “Cukiernia Lidla”, “Kuchnia Polska według Pawła Małeckiego – słodka”, “Kuchnia Polska według Karola Okrasy – słona”, “Ryby są super ” oraz Okrasa kontra Pascal”. Książka „Jeść zdrowiej.

Podaj dalej
Autor: ET
Źródło: Dlahandlu.pl