Wtorek, 5 grudnia 2023
Wśród gości Andrzej Pilipiuk, Radek Rak, Samantha Shannon i Tasha Suri

9 i 10 grudnia w Centrum Targowo-Wystawienniczym EXPO XXI odbędą się Warszawskie Targi Fantastyki – Zima 2023. W tym samym czasie odbywać się będzie także nowe wydarzenie: Fantastyczne Planszówki.

Jak informuje organizator, Targi Fantastyki sp. z o.o., na powierzchni 5000 mkw. ponad 300 wystawców i pasjonatów z całej Polski zaprezentuje kramy pełne książek, gadżetów i innych artykułów, które powstały z miłości do fantastyki. “Nasze Targi to idealne miejsca, aby zachwycić się nietypowym rękodziełem, poznać trendy w wydawniczym świecie, spotkać swoich ulubionych pisarzy, twórców i rzemieślników, ale przede wszystkim znaleźć najbardziej fantastyczne prezenty świąteczne” – czytamy w zapowiedzi.

Z czytelnikami spotkają się m.in. Anna Brzezińska, Michał Gołkowski, Andrzej Pilipiuk, Adam Przechrzta, Radek Rak, Samantha Shannon i Tasha Suri.

Wydarzenie jest biletowane. Bilety jednodniowe będzie można kupić w kasach na hali numer 2 w trakcie trwania imprez w cenie: 15 zł (bilet ulgowy) i 20 zł (bilet normalny). Bilety w niższej cenie dostępne są na platformie eBilet.

 

Podaj dalej
Autor: ET