Wtorek, 20 września 2022

Kolejna sieć otwiera czytelnię. W sierpniu powstał Klub Czytelnika Topaz, zlokalizowany na terenie sklepu przy ul. Warszawskiej 133 w Siedlcach. Klub jest otwarty 7 dni w tygodniu.

“Celem Klubu jest propagowanie czytelnictwa, a tym samym walka z niezbyt chlubnymi statystykami dotyczącymi czytania książek przez Polaków. Teraz, aby wypożyczyć książkę, nie trzeba już udawać się do biblioteki. Najpopularniejsze tytuły literackie można znaleźć w naszym Klubie Czytelnika” – zachęca sieć.

“Czy wiesz, że statystyczny Polak czyta tylko 4 książki rocznie, podczas gdy średnia światowa to aż 20 książek na rok? Przywróćmy modę na czytanie! Zapraszamy do Klubu Czytelnika Topaz zlokalizowanego w sklepie Topaz przy ul. Warszawskiej 133 w Siedlcach. Klub Czytelnika Topaz czeka na Ciebie od poniedziałku do niedzieli – 7 dni w tygodniu! Czytaj, wypożyczaj lub kupuj książki z Klubu Czytelnika Topaz” – przeczytamy w komunikacie.

To już kolejny klub czytelniczy uruchomiony przez sieć handlową. 22 lipca sklep Intermarche Swarzędz poinformował swoich klientów, że zaprasza do wypożyczania książek. Także w niedziele.

 

Podaj dalej
Autor: W
Źródło: Dlahandlu.pl