środa, 15 maja 2024

Miesiąc po inauguracji salonu w kompleksie Sky Tower, Empik otwiera kolejny nowy sklep we Wrocławiu – przy ul. Rychtalskiej.

„To pierwszy Empik we Wrocławiu usytuowany bezpośrednio przy ulicy, ‘po sąsiedzku’ – dzięki czemu ma bardziej lokalny charakter. Pozostałe salony w stolicy Dolnego Śląska działają w parkach i galeriach handlowych” – czytamy w komunikacie.

To już 15. placówka sieci w tym mieście.

Empik przy ul. Rychtalskiej ma mniejszy format (190 mkw). Produkty zarezerwowane w aplikacji Empik będzie można odebrać w sklepie już po dwóch godzinach (tzw. click&collect). Salon przy Rychtalskiej to również punkt bezpłatnego odbioru zamówień złożonych na platformie online Empiku, również w opcji eko czyli bez żadnych dodatkowych opakowań.

Z okazji otwarcia przygotowano atrakcyjne promocje i zniżki. W dniach 15-16 maja (środa – czwartek) obowiązuje 50 proc. rabat na drugi tańszy produkt z kategorii: książka, muzyka, zabawka, artykuły papiernicze, dekoracje i gadżety. Ponadto do zdobycia jest 300 voucherów od Empik Foto na 50 odbitek zdjęć każdy. A 50-ciu pierwszych klientów, którzy 15 maja zrobią zakupy za min. 80 zł, będzie się cieszyć z darmowej rocznej subskrypcji programu Empik Premium z szerokim pakietem korzyści. To m.in. stała zniżka 15 proc. na zakupy w salonie, do -20 proc. na Empik.com, dedykowane promocje czy dostawa za 0 zł kurierem i do tysięcy punktów odbioru w całej Polsce.

Empik, Wrocław
ul. Rychtalska 11, lok. U4

godziny otwarcia:
dzień otwarcia (15 maja) – od godz.9.00
Poniedziałek – piątek: 10.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 21.00
Niedziela handlowa: 10.00 – 20.00

Podaj dalej
Autor: W
Źródło: Empik