Poniedziałek, 15 marca 2004
Według nieoficjalnych danych Kongres Edukacyjny kosztował WSiP ok. 3 mln zł, z czego część pokryła dotacja z funduszy europejskich. To dużo, ale na pewno było warto - debiut giełdowy po intensywnej kilkudniowej obecności WSiP w mediach i słowach Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, że "jest pod wrażeniem oferty WSiP" bez wątpienia będzie udany. W kongresie wzięło udział 2500 osób - nauczycieli, metodyków, dyrektorów szkół, kuratorów, wizytatorów, a także przedstawicieli rządu i parlamentarzystów. Było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie zainicjowane przez WSiP. Jak wielokrotnie podkreślał prezes Jan Rurański: - WSiP ma nadzieję na stworzenie imprezy cyklicznej, do której być może przyłączą się inni wydawcy. Goście kongresu byli ulokowani w sześciu warszawskich hotelach - w tym m.in. Jan III Sobieski, Novotel Warszawa Ventrum czy Grand Hotel. Honorowy patronat nad kongresem objął prezydent Aleksander Kwaśniewski, który uczestniczył w uroczystym otwarciu w Sali Kongresowej PKiN. Na inauguracji obecny był również John O’Rourke, przedstawiciel …
Wyświetlono 25% materiału - 147 słów. Całość materiału zawiera 590 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się